Czytaj więcej...

Zarząd Wojewódzki NSZZP KSP, odpowiadając na oczekiwania środowiska, podpisał porozumienie w sprawie wprowadzenia na terenie garnizonu stołecznego od dnia 1 czerwca 2017 r. możliwości zakupu karnetów fitnes club w firmie Calypso.

Szczegóły oferty:

Karnet dostępny dla członka związku NSZZP lub związku cywilnego,

  • Karnet Open dla funkcjonariusza lub pracownika – 69 zł,
  • Dla osoby towarzyszącej – 69 zł,
  • Płatności za karnet dokonuje samodzielnie pracownik za pośrednictwem dedykowanej platformy on-line,
  • zainteresowanych ofertą prosimy o zapisywanie się na listę:
  • informacje w ZW NSZZP KSP tel. (22)6036446

ZAPROSZENIE

Zarząd Wojewódzki NSZZP KSP zaprasza na I Mistrzostwa Warszawy Policjantów w wędkarstwie spławikowym o Puchar Przewodniczącego ZW NSZZP KSP. Zawody zostaną rozegrane w dniu 22 kwietnia 2017 roku na Kanale Żerańskim w ramach jednej 4 godzinnej tury w kategorii kobiet i mężczyzn. Dla najlepszych puchary i atrakcyjne nagrody rzeczowe.

W związku z powyższym, prosimy o przekazanie informacji wśród policjantek oraz policjantów w waszych jednostkach. Członkowie NSZZP KSP odpłatność 10 złotych, niezrzeszeni 40 złotych.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 31 marca 2017 r. w siedzibie ZW NSZZP KSP w Pałacu Mostowskich pokój nr 107.

Szczegółowych informacji dotyczących Zawodów udziela kol. Mariusz Wasilewski tel. (22) 603 64 46.

Informujemy, że wypowiedzieliśmy umowę firmie Benefit Systems w zakresie kart sportowych MultiSport. W związku z powyższym wszystkie karty zostaną zablokowane i będzie brak możliwości ich zamówienia. Proszę nie dokonywać wpłat za miesiąc kwiecień 2015r. Miesiąc marzec 2015r. zostanie rozliczony po otrzymaniu faktury z firmy.